Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A zuhanykabin uveges része...

A zuhanykabin uveges része nagyon kényes? Sokat kell takarítani, hogy mindig tiszta legyen és ne legyen foltos?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha átlátszó üveg akkor nem keveset:) Nézz inkább olyat ami homályosabb és nem teljesen átlátszó, ha nem akarod mindennap takarítani.
2014. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt megfogadtam, ha végre-valahára elköltözök otthonról, az életben nem fogok többet zuhanykabint takarítani. Gyűlöletes, pepecs, rosszabb, mint a sima ablakpucolás, mert itt vízköves is, rászárad, stb.
2014. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben rá tudod venni az összes használót, hogy a zuhanyzás befejezésekor húzzák le az üvegröl a vizet (amivel ablakmosáskor is le szokás húzni), akkor jóformán nem lesz vele gondod.

Ha viszont a család erre nem hajlandó, akkor te takaríthatsz, amennyit akarsz, mindig vízfoltos lesz.

2014. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha most akarsz venni,akkor én is azt ajánlom nem sima átlátszós üvegest vegyél hanem legalább mintásat.

Nekem sima üveges van eleinte én is utáltam de mára már ugy vagyok vele, hogy nem foglalkozom a foltokkal elvégre a zuhanykabin arra van, hogy használjuk nem azért, hogy csak csillogjon-villogjon. De persze ha egyszer majd lecserélem akkor én se ilyent veszek már

2014. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekunk homalyos az uveg, idonkent lefujom vizkooldoval.

A zuhanykabin van ertunk es nem forditva :)

2014. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én ecettel szoktam. ráfújom (üres üvegtisztítós flakonba tettem) és rajta hagyom 15-20 percet, utána leöblítem
2014. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van egy úgy nevezett " varásztörlő "" ROYAL CLEANING ezzel csak áttörlöd a száraz ruhával és soha nem lesz víz foltos.Ezzel én fél óra alatt az egész ház ablakát áttisztítom, pedig kertes ház, sok ablakkal... az egyiket sima hideg vízbe teszem, ezzel áttörlöm az ablakot, a szárazzal padig fényesre törlöm néhány perc alatt. Kissé drága, de érdemes beruházni, én már 5 éve ezt használom és még mindíg tökéletes.. 50 x 50 cm -es 5000.- Ft körül van, ezt én kettévágtam és úgy használom.Semmilyen vegyi anyag nem kell hozzá csak tiszta víz... ezért javaslom a zuhanyhoz is.. neten keress rá...
2014. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2014. jún. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!