Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kaptunk egy sólámpát. Jó...

Kaptunk egy sólámpát. Jó valamire, attól eltekintve, hogy dísznek, és hangulatfénynek tökéletes. Tényleg tisztítja a levegőt? Tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van vagy 4 éve. Ezzel alszom, sötédesékor bekapcsolom, és reggel ki. Amolyan irányfény a szobában.

Elméletileg, ahogy melegszik pozitív töltést bocsájt ki, amire rátapadnak a porszemcsék, és a negatív falra rakódik ki. Gyakorlatilag nem tudom... Mérni nem tudom, szabad szemmel nem látom.

2010. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztitja a levegőt. ez igaz! Asztmás vagyok és amióta használom nem fulladozok hajnalba..
2010. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Légúti betegségekre negyon jó asztma megfázás gyulladás.Gondolj a sóbarlangokra ahol korházakat alakítanak ki.
2010. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van de hogy igaze azt nem tudom hangulatvilágitásnak jó!Reméljük másra is alkalmas!
2010. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. jan. 3. 13:54
 6/7 anonim válasza:

A legtöbb elektromos ketyere pozitív ionokat bocsát ki, ami negatív hatással van a szervezetünkre. Pl. idegesek, ingerlékenyek leszünk tőle, és rosszabbul alszunk. A sólámpa erre jó.

A só által leadott negatív töltésű ionok pozitívan hatnak:


- légutakra, légúti megbetegedésekre,

- idegfájdalmakra,

- magas vérnyomásra,

- reuma ellen.



A sókristályok jobbra cirkuláló bioenergiája hatással van:


- a vesére,

- az idegek,

- a hormon háztartásra,

- a vér méregtelenítésére,

- az idegrendszer erősítésére,

- az öregedési folyamatok lelassítására.



A sólámpákkal elvégzett tesztek bizonyítják, hogy a hyperaktív gyerekek koncentrációs és alvási zavarai rövid idő alatt csökkenek, illetve megszűnnek, a sókristály rendező erejéből fakadóan.



Tipp: A sólámpát állítsuk lehetőleg a sugárzó készülékek (TV, Computer) közelébe, vagy éjszakára a fej közelébe. A sólámpa a hatását akkor is kifejti, ha nincs bekapcsolva, bár nem olyan intenzíven.


Éa látványnak sem utolsó. + Színterápiánál is használják.


Remélem segíthettem:D

2010. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat kedves utolsó
2010. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!