Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon félek a laminált padló...

Nagyon félek a laminált padló miatt. Nem jártam volna jobban a hajópadlóval?

Figyelt kérdés

Vettünk az obiban ilyen lamináltat, kb 2000 volt négyzetmétere, szóval nem a legolcsóbb, de az összerakásnál már nem éreztem annyira fixnek, mintha szét akarná folyamatosan dobni magát. Pár helyen kicsit szét is csúszott, félek idővel szétválik.


Nem ez a legnagyobb gond. Inkább az, hogy félek nagyon, hogy ha víz kerül rá, vagy bele, felpúposodik és egyébként sem szeretem a műanyagot. A hajópadlót akartam megvenni de a párom lebeszélt róla.


Szóval most le van rakva, szépnek szép, egyenletes, de a hideg ráz tőle. Visszavinni nem akarom már. Úgyse vennék vissza bontottan, a blokk sincs meg, meg oda is kéne vinni kocsival.


2014. jún. 22. 18:56
 1/6 anonim válasza:

Szakember rakta le? Ha normálisan van lerakva, akkor annak fixnek kell lenni.

Hosszútávon tényleg jobban jártál volna hajópadlóval.

2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, én raktam le, de szakszerűen, odafigyeltem azért! Egyszerűen rossz minőségű. De ez nem baj. Még amiatt aggódom, hogy a padló alatt nincs vízszigetelés, csak egy betonréteg, alatta föld.


Na erre tettem fel a habfóliát, és erre ment a laminált. Ez nem fog berohadni? Most nem tudok mit csinálni.


Én hajópadlót akartam. Vályogház.

2014. jún. 22. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs alatta megfelelő szigetelés, a hajópadló is megszívja magát vízzel és berohad. Fóliát kellett volna alátenni.
2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
habfóliával teljesen jó,viszont ne ömöljön ki egy vödör víz,és felmosni sem vizessel kell,hanem nyirkossal.
2014. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mit használnak ezek a németek, de bögrébe áztattam egy darabot és nem lett hólyagos :O

Viszont a betonnak már alapból ilyen gázolaj-húgy szaga volt, ez a szag a széleknél erősebb most, de ahol a laminált van ott csak a kellemes fűrészporszagot érezni.

2014. jún. 22. 20:07
 6/6 acelsziv ***** válasza:
azért előtte egy aljzatszigetelés nem ártott volna.
2014. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!