Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zöld szobában, ahol fehér a...

Zöld szobában, ahol fehér a függöny zöld pillangókkal és világoszöld sötétitővel milyen otthon elkészithető diszet ajánlotok? 12,5/L

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát elsősorban a szoba újrafestését és a függöny kidobását javasolnám, mert ez így borzalmasan giccsesen és gyerekesen hangzik.
2014. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is tök jól néz ki. >:( x(
2014. jún. 25. 19:54
 3/5 anonim válasza:

Kedves első válaszoló, egy 12 éves lányról van szó, szerintem teljesen normális. A korához teljesen passzol a szobája a leírtak szerint. És legalább jó az ízlése, és Barbie pink helyett zöldet használ, ami egy jó szín. ;) :D

Kedves kérdező, találtam néhány oldalt, ahol sokféle aranyos, egyszerű ötletet írnak különböző dísztárgyak készítéséhez. Készíthetsz rajzokat a falra (talán A/3-as lapra érdemes rajzolni ehhez), poszterekkel is dekorálhatod vagy akár festhetsz, illetve ragaszthatsz falmatricákat is, igaz, az már költségesebb, de nagyon jól mutat. Ha rákeresel Google képkeresőben a falmatricákra, sok ötletet mutat.

Itt vannak a likek, nézelődj, illetve kereshetsz még honlapokat amik hasonló dolgokkal foglalkoznak. Sok sikert!:)

[link]

[link]

[link]

[link]

(az utolsó linknél, ha lejebb mész, több ötletet is találsz)

2014. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..!
2014. jún. 29. 13:38
 5/5 anonim válasza:
Én tennék be pár szép nagy növényt pl. fikuszt. 15.8/f
2014. aug. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!