Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Optikai térelválasztó?

Optikai térelválasztó?

Figyelt kérdés

A nappali és a relatív nagy (kb 7-8 nm) előszoba (amiből a fürdő és a konyha is nyílik) egy légtér. Szeretnék valamilyen optikai térelválasztót, de sajnos nincs ötletem.

Nehezítés, hogy két hónapos babánk van, aki egy éven belül elindul és ezt is figyelembe kell venni.

Tehát földre tett növény, lerántható, felborítható bútor nem jöhet szóba.


2014. jún. 27. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a lépcső előtti részen vagy egy derékmagasságig érő rácsajtó (készen vettük), amit a gyerek nem tud kinyitni.
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen stílusú a lakásotok? Bármilyen növényt le lehet súlyozni úgy, hogy egy baba még véletlen se mozdíthassa meg, de még egy kisgyerek sem, szóval ha ez tetszene a legjobban, ne tartson vissza!


Linkelek pár ötletet:

[link] - az ilyesmit akár az egyik falhoz rögzíteni is lehet, vagy a padlóhoz


[link]

Egy ilyen szekrénysort megraksz az isten se borítja fel neked


[link] modernebb verzióban


[link] a klasszikus függöny...esetleg ha sínre rakjátok az még biztonságosabb - ha lerántja semmi baja nem történik, a sín marad a helyén, maximum a könnyű anyag borul a gyermek fejére :)


[link] szintén falba szerelhető, biztos, dekoratív, és mozdíthatatlan


[link]

mégegy függönyös példa


dehogy a növényekhez vissztérjünk, egy ilyet nem tud felborítani:

[link]

[link]

2014. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A növénnyel nem annyira a borulékonyság a gond, hanem az, hogy meg fogja enni (van egy időszak, amikor mindenbe kapaszkodnak és a szájukba tömnek) és a szobanövények nagy része mérgező, de minimum megf.satja :)

2014. jún. 27. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiket a 2-es linkelt, nagyon jók! ^.^


Na de én is adnék ötleteket! Megpróbálok olyn ötleteket összeválogatni, amit az előző nem linkelt.:)

Polcos: [link] ezt megcsinálhatjátok úgy is, hogy az előszoba felől fogasokat szereltek rá, vagy az alsó polcokat cipőtartóként használjátok.

Szintén polcos, csak ládákkal (olcsó, és mutatós): [link] nekem nagyon tetszik *-*), [link]

Megint egy olcsóbb megoldás, raklapból: [link] [link] ez felszerelhető a falra az oldalán: [link] és az aljára tehettek ilyent is: [link]

Ablakokkal: ezt nem olyan könnyű beszerezni, de azért megmutatom, mert nagyon tetszik [link]

Ez is egy kicsit nehezen beszerezhető, de nagyon ötletes, és a gyereketek is tornázhat rajta :D: [link]

Hát ennyit tudtam most összeszedni, remélem segítettem! :) Ha majd megcsináltátok akkor azért írd le, hogy melyiket választottátok! ;D

2014. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hopsz, rossz a link: [link]
2014. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!