Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rakjam ki a képeimet...

Hogyan rakjam ki a képeimet sorba?

Figyelt kérdés
Van kb 10 egyforma témájú és méretű, nagyon jó képem...Igaz nyomtattam őket, de igy is jól néznek ki...hogyan tegyem ki őket úgy, hogy ne egy papirlap legn cak? tudom , hog keret kéne, de még csak h sima üvebe raknám őket , amiknk darabja kb 1000 ft, akkor is 10000 ft körül járnék, amit soknak tartok...nincs valami jobb ötletetek?

2014. jún. 30. 12:04
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom mennyire tetszik neked ez a stílus, de véleményem szerint nagyon ötletes, és otthonos, és talán a legolcsóbb megoldás!


[link]


Ha pedig nem ilyen elképzeléseid vannak, akkor meg szerintem inkább nézz körül az IKEA-ban, max 600 ft-ért egészen igényes és szép kereteket lehet beszerezni!

2014. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!