Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan oldjam meg a tárolást...

Hogyan oldjam meg a tárolást ha a gardrób szobából kb.1 évig gyerekszobát csinálnék?

Figyelt kérdés

Elég nehéz így elmagyaráznom...

2 szintes házban alul van a nappali mellett a hálószobánk, amiből nyílik a fürdőszoba. Ez a szoba mellett különbejűratú szoba a gardrób szoba. Az elsőszülöttem már fent alszik az emeleten, a második gyermekkel is ez lesz, ha eléri azt a kort (és nem szoptatom már éjszaka stb.). Ha bent lenne velem a hálószobában, akkor nem tudom később már fürdetni a nagyot, mert zavarjuk majd a hangoskodással (a kicsi hamarabb fog elaludni).

A gardróbszobából gondoltam lehetne babaszoba, ami praktikus, mert nem kell felmenni az emeletre, lebotorkálni egy kisbabával fáradtan a lépcsőn (az elsőnél leestem már, szerencsére nem volt a kezemben a gyerek). De akkor mi lesz a sok ruhával?? Az én és a kisfiam összes ruhája ebben a gardróbban van, ha felviszem az emeltre és ott csinálok egy gardróbot, hova tegyen az enyémet?

A férjemnek a hálónk és fürdők között van 2 beépítettje (egy polcos és egy akasztós).

Arra gondoltam, ha esetleg a mini kis babaszobába beférne átmenetileg oda betenni egy kisebb szekrényt nekem? Mindent meg fel?

Hú nem tudom...

Van valakinek ötlete?



2014. júl. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Így méretek nélkül elég nehéz bármit is javasolni. Pillanatnyilag azon morfondírozom, hogy vajon a helyiségek ennyire kicsik nálatok, vagy ruhátok van rengeteg. Nálunk bármelyik szobában elfér egy akkora szekrény, amibe belefér egy ember összes ruhája. Miért nem teszel a hálóba egyet? Ha a baba cuccai (kiságy, pelenkázó) beférnének oda, akkor egy ruhásszekrény is.
2014. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem szeretjük a szekrényeket, ezért is van külön szoba erre.

a méretek:

a gardrób 9 m2

a háló 11 m2


A gardróbban egyéb dolgok is vannak, mint táskák, törölközők, ágyneműk stb.

Azon mindenképpen gondolkoztam, hogy a gyerek (a nagyobbé) felmenjen az ő szobájába mostmár.


Jelenleg mindenképpen a gardróbszoba ideiglenes babaszobává átalakítását gondolom a legjobb megoldásnak a leírt előnyök miatt (emelet stb.)


Biztosan én nem látom jól a megoldásokat ugyanakkor a tárolás kialakítására, mert egyszerűen nem értek ehhez...

Jó lenne ha a hálóban nem éktelenkedne egy bazi nagy ruhásszekrény. most ott egy nagy 2 személyes ágy van éjjeliszekrénnyel és ez így látványra elég is.


A babaszoba nem négyzet vagy téglalap alapú, van egy domború fal benne, a másik oldalon található csigafeljáró íve miatt. tehát nem túl nagy az a 9m2, hogy oda még besűrítsem az én ruháim.

Van ruhám, de abban mindenképpen már döntésre jutottam, hogy csak az adott évszak ruháit tartanám itt lent, a többi menne akkor fel az ideiglenesen kialakított gardróbba az emeletre.


Várom a meglátásodat.

2014. júl. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!