Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek egyszemélyes ágya van,...

Akinek egyszemélyes ágya van, hogy alszik rajt a párjával?

Figyelt kérdés

Nekem egyszemélyes ágyam van. 90x200m, ha lesz majd pasim ketten biztos nem fogunk elférni. Ti hogy alszatok?

Szeretnék egy franciaágyat, hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek egyet? :DD



2014. júl. 9. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Aludtam ilyenen régen, az akkori pasim ráadásul egy 190 centis nagydarab fickó volt, hát nem volt kellemes.
2014. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne franciaágyat kérj,hanem kinyithatós kanapét.Hány éves vagy?
2014. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

nekem 140es van azon se fértünk el mert keresztbe alszunk :D 180asat vettünk :D

Mond el hogy lesz párod és így kényelmesebb most már, erre mást mit tudsz szépíteni :D ez van !

2014. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fényember válasza:
Mi megoldottuk..úgy hogy neki francia ágya van és nála csináltuk amihez hely kell :D..de amúgy az én ágyamon is elfértünk...bár közel se volt annyira kényelmes mint nála :)
2014. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy alszik, hogy alszik? Hát egymás hegyén-hátán!
2014. júl. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A rohogos jelbol levonva kb 14-15 eves lehetsz.

Varj 18 eves korodig, es utana akarj egyutt aludni a baratoddal, ne kamaszlanykent.

2014. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%

Mintha ezt a kérdést már feltette volna.

Egy 90X200 kanapén is simán ellehet férni két embernek, ha elég nyugodtan alszanak( nem sokat mozog álmában)a szexnek sincs akadálya. Ha kicsi a szoba akkor ott nem fér el egy nagyobb ágy. Anyukádat pedig több mint valószínű, hogy nem tudod rávenni arra, hogy vegyen egy nagyobb ágyat azért mert a fiúd is ott akar lenni. Lehet, hogy anyagilag sem bírná, egy ilyen ágy minimum 60 ezertől fölfelé kapható, lehet, hogy nem is fér be a szobádba. Lehet, hogy nem is engedi meg, hogy nálatok aludjon a fiú. Miért nem te mész a fiú lakására?

2014. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. Pénzünk van

2. Nem szexért kéne új ágy..

3. 16 vagyok, nem 14 -.-, de te biztos jobban tudod...

4. A szoba is nagy szóval tuti elférne egy nagy ágy...


De lehet mégiscsak egy kihuzhatós kanapé lenne jobb.:)

2014. júl. 12. 09:28
 9/10 anonim válasza:
Oké. Ha van pénz, és elég nagy a szoba, akkor egy szép nagy kényelmes franciaágy , mert a kétszemélyes ágy( kanapé)hátránya az hogy egy idő után a súlyosabb félnek a része megsüllyed, és bizonyos idő után kényelmetlen lesz.
2014. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam a napokban, nekem még egyedül is épp csak elég, nehéz elképzelni, hogy még egy ember ráférjen, és ne mindenki görcsbe állt végtagokkal ébredjen.
2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!