Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mikorra készül el a soroksári...

Mikorra készül el a soroksári Ikea?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Soroksáron lesz Ikea? Hol? :)
2014. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nem értem miért pont Budapesten nyitnak még egyet mikor az ország más pontjain is jó lenne, mondjuk egy Pécsre/Székesfehérvár/Veszprém, egy Debrecen/Szeged/Békéscsaba vagy Kecskemét/Szolnok. A fővárosban van egy, egy van Budaörsön, egy meg lesz még Soroksáron, mindez Bp és agglomerációja, de az ország más részein is vásárolnak az emberek, elég jó áron kaphatóak a bútorok az Ikeánál, míg bemész egy xy bútorboltba, és eldobod az agyad az áraktól. Kiszállítással meg 300 km-ről senki nem fog rendelni az Ikeától. Értem én, hogy Bp nagy és ott van egy helyen a legtöbb ember, de azért mégis.

Bocs, nem a kérdésedre válaszoltam!

2014. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.7 millió ember él Budapesten, + az agglomerációval együtt 2.5 millió. Az ország negyede!!! + egyéb nagyvárosokból is nagyon gyorsan elérhető autópályán, igaz, hogy az ország északi részén, de középen. (Mi is Kecskemétről járunk az ikeába, pályán 50 perc MAX)


A következő legnagyobb város Debrecen. 200 ezer lakossal... Ez kicsi ahhoz, hogy az ikea odanyisson. Amitől elérhető távolságra van, hogy esetleg odajárnának, az is kevés ember. Ha kicsit tovább terjeszkedünk, hogy elegendő potencionális vevőt számoljunk össze, akkor meg már ott járunk, hogy ugyanolyan távolságra ott van Pest nekik is.

2014. nov. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak arra nem gondolunk kérem hogy Veszprém pl a Dunántúl közepe es agglomerációja nagyobb lennemint a soroksari ???? Kedves hogy Magyarországon csk Pest létezik :/
2015. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!