Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a Dr. Dream...

Mi a véleményetek a Dr. Dream memória habos matracokról?

Figyelt kérdés
Valakinek van ilyen matraca?Tapasztalat?

2014. júl. 22. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Nem váltam rajongójává. Sokat kínlódom a derekammal, és ismerősöm javaslatára vásároltam meg a matracot. Lumbális területen vannak fájdalmaim, kifejezetten nem szeretek rajta feküdni. Sajnos, egészséges ismerősről nem tudok, aki vwett volna.
2014. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekünk is hátfájásunk lett tőle!Ismerőseim akiknek volt mindenki lecserélte előbb utóbb!

Hideg hab és kókusz levendulás huzattal!!!

Na ettől már nem fáj!!!!

2014. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált..
2014. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%

Sziasztok!

Az Én tapasztalatom a Dr.Dream matraccal kapcsolatban:Szüleim,férjem a gyerekek és Én is a Dr.Dream matracait használjuk közel 4 éve!Férjem dereka azóta nem fáj és azóta nem csípődik be mióta ezen a matracon alszik!Én maximálisan megvagyok vele elégedve és csak ajánlani tudom bárkinek!Úgy gondolom a hátfájást egy rossz párna választás is okozhatja!!!További szép napot

2014. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk másfél éve van Drdream matracunk ami memóriahabos és imádjuk.Bárhol alszunk hiányzik az ágyunk.
2015. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!