Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen az Ikea-s konyhai...

Milyen az Ikea-s konyhai beépíthető készülékek?

Figyelt kérdés
Most szeretnék majd új konyhát és nagyon kedvelem az Elektrolux márkát. Ugyan olyan jók ez is vagy csak lebutított gépeket kínálnak

2014. aug. 6. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég vettünk ott sütőt. Hát az minden, csak nem lebutított :-) Miért lenne az?
2014. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez van:


[link]


itt minden paramétert megtalálsz

2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nagyon örülök ha meg vagytok vele elégedve...Azért gondoltam mert általában ha egy nagyobb kereskedő cég forgalmaz jó áron alap típusú gépeket azt szerintem csak úgy tudja nagy haszonnal eladni ha nagyon egyszerű "lebutított" gépeket forgalmazza a gyártótól. De én is azt láttam hogy komoly készülékek. De ugye ott csak látja az ember ezért szeretnék tapasztalt vevőket megkérdezni hogy bátran nézelődhessek...Köszönöm és várom a további kommenteket! :)
2014. aug. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!