Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lila szobát milyen tárgyakkal...

Helga_laura kérdése:

Lila szobát milyen tárgyakkal lehet feldobni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) 13 éves lány vagyok és most fogjuk ősszel festeni a szobámat...már megvan a szín is orchidea lila lesz és ehez a szinhez szeretnék találni jó berendezési cuccokat. A baj az h beépített szekrényem van amit nem nagyon szeretek ...de muszály maradnia mert az választja el a tesóm és az én szobámat...a szekrény fehér és rozsaszínes lilás szoval ennek is passzolniaakéne a szobám színéhez, kinézetéhez!!


Falmatricám már van, virágos és pillangós! :)


A szobám igazából nagyon hosszú igy a helytakarékosságra is ugyelnem kell!


Köszi a segítséget! :)



2014. aug. 8. 13:56
 1/5 anonim válasza:
Nekem rögtön fém tárgyak ugrottak be, szerintem az ilyen szürkés szín nagyon modern és illő lenne. :)
2014. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jó ötlet :)
2014. aug. 9. 13:46
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is most lesz átfestve a szobám lilásra és én arra gondoltam, hogy ilyen színes "lampionokat" fogok felaggatni.

Ezen az oldalon vannak ilyenek:

www.classhome.hu/

Szerintem nagyon fel lehet vele dobni egy szobát. 12/L

2014. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek a gömb lámpák nagyon tetszenek!!! :)
2014. aug. 11. 15:03
 5/5 anonim válasza:
A Moulin Rouge filmben azt hiszem az elefánt lila volt. Ott mint ha arannyal, vörössel, bársonnyal, kékkel és barokkal kombinálták vola.
2014. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!