Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki valami jó ötletet,...

Valaki valami jó ötletet, hogy szép és otthonos lány szobám legyen?

Figyelt kérdés

tetőtéri szoba szín,berendezési ötleteket várnék,esetleg képeket :)

bordó és sárga színekben gondolkodtam


2014. aug. 12. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A youtube-ba ird be, hogy leányszoba, és ott nézz körül.
2014. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem ilyen virágok vannak már egy ideje a falon. [link]
2014. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pinterest-en v google-be tudsz keresni sok képet pl. ha beírod h room diy vagy ilyesmi címszavakat, és akkor kiad tök ötletes dekorációkat. Én is sok ilyet csináltam már meg, hogy színes papíroból kivágtam köröket és fellógattam stb, szerintem jól fel tudja dobni a szobát
2014. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ha tudsz venni egy színes babzsákfotelt az nagyon fel tudja dobni a szobát. [link]

Ha valami csajos színű "lampionokat" szerzel be az is nagyon jól néz ki.

[link]

Ha éppen nincs lehetőséged ilyen kiegészítőket beszerezni még mindig tudsz szerezni egy nagy parafa/mágnes táblát és arra tudsz ragasztani rajzokat, képeket pl a kedvenc együteseidről...

Egy új szőnyeg, függöny vagy néhány díszpárna is sokat segíthet.

(a festéssel kapcsolatban pedig azt ajánlom, hogy kicsi szobába világos színekben érdemes gondolkozni, ha nagyobb a szoba lehet egy kicsit "szűkíteni" sötétebb árnyalatokkal)

Remélem tudtam segíteni :)

2014. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány válasza:

A sárgával az a baj, hogy nehezen párosítható. Mármint megveszed a hozzá illő szőnyeget, bútorokat, de, ha öt év múlva váltani akarsz, nehezen fogsz új dolgokat találni hozzá, és mindenképpen festetned kell. A bordó pedig szűkíti, és sötétíti a teret, vagyis kisebbnek fog tűnni, mint amilyen, és a megvilágítása sem egyszerű.

Ha én újra gondolhatnám a szobám, mindenképpen tört fehér, vagy lágy, kávés, krémes színekben gondolkodnék. Klasszikusak, szépek és könnyen variálhatók. De te tudod, milyenre vágysz, ha bordó, akkor bordó.

Ha színes a falad, próbálj fehér bútorokat szerezni; könnyebben fogod így tudni cserélgetni a színeket. A fekete is egy opció, de az elég morcos, és megosztó szín.

Tehetsz fel fotókat és égősorokat a falra: [link]

Ez nagyon otthonossá teszi a szobádat.

De akár csajosabb irányba is elindulhatsz; a virágmintás fotel minden szobát feldob!

A nagy díszpárnákkal bélelt ágy is kuckóssá teszi a szobákat. Akár egy olvasó/netező sarkot is kialakíthatsz (fotel, kis dohányzóasztal, és egy puha takaró a karfán, hogy be tudd magad vackolni a hűvös, téli estéken).

Személyessé teszik a szobádat a kedvenc virágaid, fotók a barátaidról, családodról, stb.

Az Ikeában keresgélj bútorokat, és dekorációs elemeket, nagyon jó ötleteket tudsz megvalósítani a segítségükkel :)

2014. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!