Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez igy megfelelő alvó hely lesz?

Ez igy megfelelő alvó hely lesz?

Figyelt kérdés
Szóval annyit szertnék kérdezni hogy szerintetek nem zavaró meg rossz hogyha ágy helyett egy háromszemélyes kihuzhato kanapém lesz? pont oda férne a falamhoz nem túl nagy de viszont kihúzva elég sok helyet foglal ami igazából annyira engem nem zavar mert már tini vagyok és leginkább az ágyamon szoktam pihengélni tabletezni stb de nem lesz túl macerás kihuzogatni kanapét? vagy ha nem is huzom ki akk kényelmes lesz rajta aludni ? egyébként erről a kanapéról lenne szó : [link] értelmes válaszokat előre is köszönöm! :) 11L

#ágy szobaberendezés kanapé
2014. aug. 20. 14:36
 1/2 supra01 ***** válasza:
Ez nem kihúzható!
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elnézést egy tényleg nem de ahonnan mi hozzuk (családtag) elvileg ugyanígy néz ki vagy hasonlóan és akkora asszem csak az kihuzható :) de köszi a választ :)
2014. aug. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!