Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Utálom a szobámat, mit tegyek?

Utálom a szobámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vajszínűek a falak.Tetőtéri,és az ablak köré barnával és narancssárgával fel van feste egy "keret" és egy (is) nagyon zavar,mert gyerekesnek tartom,sőt egyáltalán nem az én stílusom..Emeletes ágy van,amit szintén utálok.Azalatt van a nyulam ketrece (nemsokára eladjuk,és macska lesz helyette).Az ablak alatt van az íróasztalom,ami enyhén vörösesbarna (ezt is utálom.Jobban örülnék/örültem volna egy fehérnek),azelőtt van a radiátor.Amellett van mindkét oldalom egy-egy "sarokpolc",amiket szintén utálok,és még gyerekes is.Az ágyam előtt (jó,nem teljesen előtte) van egy szekrény,ami pár árnyalattal világosabb,mint a középbarna (a sarokpolcok is ilyenek).Azt is rettenetesen utálom,és olyan dolgok vannak rajta,amik szintén gyerekesek,meg hülye "formája" van,és azt is gyerekesnek tartom.Nem igazán szeretnék ide felhívni senkit sem,mert szégyellem a szobámat..Az egész túl gyerekes és egyáltalán nem az en stílusom és ki nem állhatom..Egyszerűen gyűlölöm..Nem merem elmondani a szüleimnek,mert félek hogy megbántom őket..Magamba már elképzeltem egy új szoba berendezést,de szerintem nem engednék meg,ráadásul KICSIT drága lenne..(egy tükrös gardróbot szeretnék a polc helyett,és talán az lenne nagyobb költség) Mit tegyek?:/

14/L



2014. aug. 23. 12:23
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én is utáltam a szobámat mert kicsinek találtam,nem illettek össze a bútorok,fehérek voltak a falak (Amik nagyon gyorsan összekoszolódtak mert,kiskoromban megpróbáltam ceruzával feldíszíteni :3),az ágyam kihúzhatós kanapé-ágy,ami a szoba felét elfoglalta mert,kihúzva a közepén volt és mellette még kettő kis komód foglalta a helyet :/...A szobám falát teleraktam poszterekkel,rajzokkal,képekkel;az ágyamat eltoltam;a szekrényeimet egymás mellé rendeztem;kicsi kiegészítőkkel dobtam fel a szobám amit karácsonyra,szülinapra kértem (a szekrényemre virágnyakláncot raktam,az asztalomra lávalámpát,a függönyöm zöld lett,a karnisra boát (a karácsonyfára való :D nem kígyó :3) tettem.Most már az a problémám hogy nem tudom jobban díszíteni,pedig nagyon rákapcsoltam a lakberendezésre :C....Ha küldesz priviben pár képet,akkor még jobban eltudom képzelni és betudom indítani a fantáziám,ha akarod én is küldök képet a szobámról.Először próbáld költség nélkül alakítgatni a szobád,de ha úgy sem tetszik minél kevesebb összegben próbáld megtervezni az álomszobát.Az én szüleim nem haragudtak meg.

13/L

2014. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Van egy kis gyakorlatom a lakberendezésben. Ha küldesz privátban képeket, lehet tudok segíteni :)
2014. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is küldhetsz képet privátban, így látatlanban elég nehéz lenne segíteni. De egy nagy mágnes tábla nagy eséllyel jól mutatna a falon mindenféle képekkel teleaggatva. Posztereket tudsz fölrakni a faladra/szekrényre.

Ha ez tetszik, tudsz kérni valamilyen alkalomra, vagy megveszed a zsebpénzedből: [link]

Remélem tudtam segíteni:).....akkor ha küldesz majd képet szívesen segítek. 13/L

2014. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dobd fel a falakat poszterekkel és személyes fotókkal (én is így csináltam nem lett rossz :}) . Próbáltad már égős füzérekkel? Este a tetőtérrel jópofa.sztem ha megkéred a szüleid, lehet hogy egy kis kápéval tudnak segíteni...:)
2014. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!