Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vehetnék olcsón paravánt...

Hol vehetnék olcsón paravánt a szobába? Szerencs és környéki boltok érdekelnének, Szerencstől Miskolcig, Nyíregyházáig, Sátoraljaújhelyig. Néztem már bútorboltban és használt bútorosnál is, de nem volt semmilyen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogj 4-5 lecet, üss össze egy vázat és varrd meg rá a paravánt. Nem olyan egetrengető.
2010. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te nem vagy tisztába azzal, hogy mi a paraván.

Amit te írsz, az nem állna meg.

Egy normális paravánhoz meg mire beszereznénk az összes anyagot, többe kerülne, mintha vennénk egyet.

Különben sem azt kérdeztem, hogy hogy kell csinálni (mellesleg a válaszod erre sem jó), hanem hogy hol lehetne venni.

2010. febr. 10. 07:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen egyszerű dolgot nem vagy képes magad összehozni, akkor bocs.
2010. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Boccs, de te funkcionális analfabéta vagy.
2010. febr. 10. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem én nem tudok paravánt készíteni te idióta, te kérdezted! Akkor magadra vess ha ilyen kétbalkezes vagy ne mást okolj a saját hülyeségedért!
2010. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az nyilvánvaló, hogy nem tudsz paravánt készíteni. De az is nyilvánvaló, hogy az írott szöveg értelmezésével is komoly gondjaid vannak.

Elmondom mégegyszer, hátha végre fel bírod fogni: venni szeretnék.

Nem készíteni, VENNI. Készen. Boltban. Vagy piacon, vagy magánszemélytől.

2010. febr. 10. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugye, lövésed sincs arról, hogy mit jelent a "funkcionális analfabéta"
2010. febr. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!