Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vehetnék nagy tükröt?

Hol vehetnék nagy tükröt?

Figyelt kérdés
Szeretnék a szobámba egy akkora tükröt,amibe tetőtől talpig beleférek. Kb 180x60 cm.Hol kaphatok ilyet és mennyibe kerülne?
2014. aug. 28. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Üvegesnél lehet rendelni, ő méretre vágja és csiszolja a szélét, lehet, hogy keretet is árul. Én pár éve csináltattam, húszezer forint négyzetméter áron (50 x 100 cm tízezer volt), plusz csiszolás párezer. Most nem tudom mennyi. Nézz körül vaterán, olx-en is, hátha van készen ennél olcsóbban.
2014. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ikeában is van ilyen.
2014. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30x30-as, kétoldalas ragasztóval rögzített tükreim vannak összerakva, akkora méretre, hogy egész alakos kép látszódjon (előszobában ez öt darabot jelent). OBI, Praktiker a beszerzési hely. Van sima élfénycsiszolt és fazettás is. Utóbbi látványosabb, de drágább is. Van 15x15-ös is, úgyhogy úgy variálod, ahogy akarod, akár szimplán dísznek is használhatod.
2014. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!