Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó minőségű, napi alvásra...

Jó minőségű, napi alvásra alkalmas sarokkanapéért mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Te egy olyan határozatlan bútorbolt vagy? :) Ha ócska, akkor fel a vaterára, és ha adnak érte valamit, meg elviszik, akkor örülni kell neki.
2014. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ágygép minőségtől(ha tényleg jó minőségű pl.:a kárpit)és ágyazható felület nagyságától függően Ha új akkor ~90ezertől...

2014. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Venni szeretnék :)
2014. szept. 6. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan 130 körülért látok jókat az olcsóbb helyeken... arra figyelj, hogy a legtöbb boltban csak bemutatóterem van, nagyon kevés azonnal elvihető cuccot tartanak. Ha találsz jót, szólj nekem is pls. :D
2014. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 quarkmaster válasza:

Ha napi alvás alatt rendszeres alvást értesz, akkor semmennyi.


Mi évekig egy ilyen kanapét használtunk mindennapos alvásraés rájöttünk, hogy még egy ágykeret nélküli, jó minőségű matrac is ezerszer többet ér mint egy kanapé, rendszeres alvásra.


Az alvás nagyon fontos dolog, ne bagatelizáld el. A kanapék inkább ülőalkalmatosságok, időnként használható vendégágyként. Egy-két éjszakát ki lehet rajta bírni.

Az is elképzelhető, hogy van jobb fajta, rendszeres alvásra, de nem hiszem, hogy elérhető áron. Használtat meg végképp ne vegyél.

2014. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ízlés dolga, nekem még nem volt kényelmes matracos ágyam. A sarokgarnitúrámon viszont isteni volt aludni, csak itt nem férne el.


Kérdező, fogj egy pár papucsot, és egy délelőttre költözz be valamelyik nagyobb bútorboltba. Feküdj rá mindenre ami szimpatikus, ha kell, akkor tízsszer, vagy huszonhétszer, ahogy jólesik... és válaszd ki a legkényelmesebbet.

2014. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabesz74 válasza:

Én itt szoktam nézelődni, szerintem megfizethető:

[link]

2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!