Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetne feldobni a...

Hogyan lehetne feldobni a szobámat?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok amiket könnyen eltudok készíteni vagy megtudok csinálni..eléggé nagy szobám van,de unalmasnak tartom..14/L

2014. szept. 6. 19:07
 1/6 anonim válasza:

Szia! Pl ha bevonsz egy hungarocel táblát valami színes textíllel és teleaggatod dalszövegekkel, képekkel...stb jól mutatna. Egy mágnes/parafa tábla is.

A függönyre tudsz gyöngyöket varrni, vagy ilyeneket tudsz csinálni és utána felaggatni valahova, (bármilyen színű papírból, pillangók nélkül):

[link]

Egy karácsonyi fényfüzért is ki bírsz rakni a falra és arra csipesszel képeket rakni: [link]

Ha van egy kis zsebpénzed tudsz venni egy falmatricát: [link]

Vagy egy ilyen is nagyon hangulatos lenne: [link]

Remélem tudtam segíteni, jó dekorálást :)

2014. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szobám színe kék.(ne olyan nagyon erős csúnya kékre gondoljatok)Tapétázva van és arra nemrég tettem falmatricát:)Anyáékat már régóta piszkálom, hogy rendezzük át a szobámat.És arra gondoltam, hogy vehetnénk ilyen poszter félét: [link]

Csak az a baj, hogy nem találok olyat ami nagyon tetszetene:( A szekrényeim és az íróasztalom fehér.(Azért írtam le, hogy többet tudjatok:)Az előző válaszolónak köszönöm, az az égősoros bejön:)

2014. szept. 7. 16:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként imádok fotózni és korizni is.
2014. szept. 7. 16:42
 4/6 anonim válasza:

Egy virág, vagy valamilyen növény feldobhatja a szobádat.

Vagy ha van kedvenc bandád, énekesed, sportolód vagy hasonló akkor róluk is gyűjtögethetsz képeket stb.

Vagy egy kép a barátnőiddel, osztállyal amit szívesen felragasztanál az is feldobja a szobádat!

Remélem segítettem! :)

2014. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy esetleg még a kedvenc fotódat amit készítettél azt is kinyomtathatod és felragaszthatod! :)
2014. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most azon gondolkodunk, hogy ilyen fél falas posztert teszünk fel az egyik falra..csak az a kérdés, hogy mit ábrázoljon..
2014. szept. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!