Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobám,...

Hogyan rendezzem be a szobám, hogy a lehető legnagyobbnak látsszon, ill. minél több hely legyen?

Figyelt kérdés

A szobám alapjában nagyon kicsi lesz (költözünk), és nem tudom, hogy hogyan lehetne berendezni, hogy minél több hely legyen, ill. minél tágasabbnak látsszon.

[link]

Kb. így néz ki, az ágy egy kicsit hosszabb, de nem vagyok túl jó rajzolásban.

Ahol a kisebb szekrényeket jelöltem, nem lehet mást odarakni, mert tetőtéri szoba, így nincs megy ott a magallág, ill. az ágyamnál sincs meg a teljes magasság, kb. a kéménytől kezdődően van meg a rendes belmagasság. Ide még be kéne rakni egy íróasztalt, széket, és min. szekrényt. A kéményen és a polcon kívül minden mozgatható. A fotelt talán kiviszik a szüleim, de ez sem biztos.

Nagyon megköszönném mindenkinek a segítséget, és minden normális válaszra megy a zöld pacsi. :)

14/L



2014. szept. 20. 13:45
 1/5 supra01 ***** válasza:

Szia!

3x4 méteres szoba nem kicsi, még ha tetőtéri is!

Így nehéz megmondani, mert nem tudjuk, hogy pontosan hol van a kémény és melyik bútorod mekkora.

Ami lényeg, hogy nem baj, ha nem tágas a szobád, így legalább olyan kuckós hatása van, nekem az jobban is tetszik!

Ami fontos, hogy az íróasztalod úgy helyezkedjen el az ablaknál, hogy ne árnyékolj magadnak.

A többit variálhatod kedved szerint.

2014. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Válassz a festésnél nagyon világos színeket amivel a plafont is fesd be. Hogyha a bútorokat mondjuk szorosan egymás mellé rakod akkor spórolhatsz helyet. Ha beraksz mondjuk parkettára egy a falhoz passzoló színű szőnyeget mellet hogy dekorál nagyíthat is! Valamint nem tudom te mennyire vagy az a poszterezős fajta lány de ha az is vagy akkor ne tegyél nagyon sokat a falra, esetleg csak egy-két darabot elszórva. Amit viszont ajánlok az egy nagy legyező ::)

15/L

2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan ágyat nem tudsz venni, ami alatt van ágyneműtartó? Akkor az nem foglalna külön helyet.
2014. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már van ágy, szóval sajna nem veszünk másikat :/
2014. okt. 4. 23:43
 5/5 anonim válasza:
Na berendezkedtél azóta? :)
2015. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!