Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapéhoz tartozó puff/zsámoly...

Kanapéhoz tartozó puff/zsámoly lába kitörött, ezt hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés

Van egy kinyitható fotelágy, amihez van két puff/zsámoly, nem tudom mi a szakszerű neve, lényeg, hogy mindkettőnek van négy gurulós kereke, viszont mindkettőnél 1-1 kerék kitörött.

Megpróbáltam lefotózni

[link]

[link]


Szóval a puff alja valamilyen farostlemez vékonyságú cucc, a sarjainál kicsit erősebb, ebbe megy bele a görgő csap része, aminek a nyakánál vannak kis csavarok, gondolom annak kellett volna megfognia. Viszont már úgy kaptuk, hogy sokkal nagyobb rész ki van törve a lyuk körül, nem lehet mihez hozzáfogatni.

Nem tudom hogyan lenne érdemes ezt házilag megcsinálni?


Ja és ami még fontos, hogy nem lenne szabad megmagasítani az egészet, mert a két puff a fekvőfelület része, ha magasítom, akkor nem tudok aludni rajta.



2014. szept. 21. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég erős a puff oldala akkor ragassz és csavarozz oda egy tuskót. Vágd le a csap rész a görgőről és facsavarral rögzítsd.
2014. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha a kolléga ötlete nem szimpatikus, akkor 5-ös vaslemezből kivágni egy háromszöget, lefesteni, rácsavarozni a görgőt, és a lemezt felcsavarozni pozdorjacsavarral alulról a sarokra, a függőleges részekre.
2014. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!