Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hosszútávú ülőmunka végzéshez...

Hosszútávú ülőmunka végzéshez az alábbi irodai székek közül melyik az ideálisabb választás szerintetek? Nem tudok dönteni. Fontos, hogy a hátat egyenesen tartsák, a jelenlegitől fáj a derekam, pedig ez is 25k-s kategória volt pár éve.

Figyelt kérdés

Az egyik (KIKA Seefield), amiben ültem tegnap, és nagyon kényelmes volt, egyedül a nyártól félek, szerintem izzadós kategória:

[link]


A másikat (IKEA Marcus) nagyon sok helyen ajánlották, kb mindenki elégedett vele, aki ilyet vett, ezért úgy gondolom, hogy rossz választás nem lehet, pláne ha kényelmes. Nyáron mindenképp előnyösebb lehet, mint az előbbi, próbaülésnél viszont talán az első kényelmesebb, mint ez:

[link]


Persze ezeket a konklúziókat csak egy fél perces ücsörgés után vontam le, hosszútávra egyiket sem ismerem, ezért kérdezem. Főképp az elsőre lennék kíváncsi, arról még sehol nem olvastam véleményeket.



2014. okt. 10. 09:23
 1/1 supra01 ***** válasza:

Az elsőben az tetszik, hogy állítható a karfája, ez nagyon fontos, hogy be tudd állítani az íróasztal magasságához.

Illetve azt vettem észre, hogy az a jobb szék, ami nem billeg olyan könnyen előre-hátra.

2014. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!