Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre festessem a...

Milyen színűre festessem a szobám falát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok és lány. Nyáron lesz festés a szobámban. Most világos ibolyalila a szobám, de szeretnék változtatni. Nagyon kicsi a szobám és csak 2 kis ablaka van, szóval világos színekben gondolkodom. Arra is gondoltam, hogy mi lenne, ha az egyik falon lenne gy szép tapéta. A kék a kedvenc színem és gondoltam, hogy kék legyen, de nem találtam olyan kék szobáról képet ami tetszene. Valaki tudna javasolni színt? Esetleg jó tapétás oldalakat? Előre is köszi! :)

2014. nov. 1. 12:56
 1/9 Quasar07 válasza:
Szia! Mi nem rég költöztünk, és új szobát kaptam közepes méretűt. Van egy nagy ablaka, de nem annyira fényes és én világos türkiz kékre festettem. Nekem tetszik. Ja és pink és lila tapétám van hozzá.
2014. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Én is 12 éves lány vagyok az én szobám is viszonylag kicsi egy kis ablakkal és nekem olyan a falam, hogy a két nagyobbik párhuzamos sárga, a másik kettő párhuzamos bordó-sárga és a plafon is sárga. Szerintem a kék sötétítené a szobát de lehetne mondjuk ugy is, hogy valami szép világosabb kék a két párhuzamos fal a plafon és a többi fal pedig krémszínű esetleg világos tejeskávé színeket tudnék elképzelni:) A világos falakon lehetne szép tapétacsík (festékboltba vannak ilyen nagy könyvek amikbe rengeteg jó tapéta minta található)
2014. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
#2 voltam: úgy értem bordó-sárga csíkos
2014. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 2. válaszolónak nagyon nagyon tetszik az ötlete! Krémes színeket meg türkizeket fogok variálni... de még van időm nyárig. Még gondolkodom de nagyon köszi!
2014. nov. 1. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

itt tudsz nézelődni tapéta ügyben:

[link]

[link]

2014. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Én is 12 éves lány vagyok. Nekem nemrég festették ki a szobámat világos türkizkékre és van egy kb 2 m hosszú falsáv, ami sötétlila. Valami halvány türkizes szín vanília sárgával vagy valami krémessel nagyon király lenne. Egy falmatrica is nagyon sokat dobna rajta. Majd ha eszembe jut valami, írok. Te is írhatsz privit :)
2014. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ^^
2014. nov. 2. 18:11
 8/9 anonim válasza:

6-os vagyok.

Nézd itt van néhány szín: [link]

Dekoráció, berendezés, falszín ötletek: [link]


Ha nagyon ragaszkodsz a kékhez, mindenképp egy világos, meleg árnyalatát válaszd. Ha kicsi a belmagasság is, akkor akkor lehet egy más színű, függőleges falsáv, mert az növeli a szoba belmagasságérzetét.

Lehetne az egész szoba, kivéve egy látványos falfelületet, krém, bézs, vanília, mentazöld mindenféle kék kiegészítőkkel (függöny, szőnyeg, ágytakaró, díszpárna, babszákfotel). Az a látványos falfelület pedig lehetne valamilyen nagyon halvány, meleg kék, esetleg meleg szürkés, vagy egy csini tapétát "kérsz" oda. A tapéta is lehet kékes, csak az a lényeg, bármi mellett is döntessz, hogy harmóniában legyenek egymással, mert pl egy egy rikító narancssárgát nem tehetek össze egy komor, hideg, türkizzel.

Néhány kiegészítő: [link]

[link]

[link]

Sok sikert, remélem segítettem. Nyugodtan írhatsz privit, ha szeretnél :)

2014. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lesznek oldalak amiket nézegethetek :D Köszi az ötleteket! Gondolkodtam és lehet hogy egy szép fa falmatrica jól mutatna... Ha van valami ötletetek még, akkor szívesen fogadom :)
2014. nov. 3. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!