Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elfüstölt a mikróban a popkorn...

Elfüstölt a mikróban a popkorn szép barna lett belül. ötletet vagy tapasztalatot szeretnék . Hogyan tudnám kifehéríteni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szennyeződés mértékétől függően ezekkel próbálkozhatsz:

- ecetes, szódabikarbónás vízzel lemosod

- közvetlenül szivacsra szórsz szódabikarbónát, csepegtetsz rá egy kis ecetet, és a durvább részeket lesúrolod vele

- citromos vizet melegítesz a mikróban addig, hogy a gőz lecsapódjon a falain, majd letörlöd.


Ha ezek nem válnak be, akkor karcmentes súrolószerrel is nekimehetsz.

2014. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de anyósom is ugyanígy járt, mint te. Mindent bevetett az ügy érdekében, nulla eredménnyel.

Úgyhogy mikrót kap karácsonra :-)

2014. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Egy csomót gondolkoztam miért akarod a popkornt kifehéríteni. :S Aztán a 2. válaszolónál leesett (elsőnél még nem :O)
2014. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szabadulj meg a mikrótól.Én már kidobtam a magamét,pedig vadi új állapotban volt.Mi már nem mérgezzük magunkat!
2014. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Becixxx válasza:
Figyelj! Tudom, hogy szomorú, de ki kell dobnod a kukoricát. Vegyél egy másik csomaggal, próbáld meg kisebb fokozaton melegíteni. Fülelj, hogy hányat pattog, ha már kezd kevesebbet, állítsd le és akkor nem lesz barna belül - igaz , így kevesebb pattog ki, de az jó lesz.
2014. nov. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sósav, vagy kidobod. Esetleg mész.
2014. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Babuci222 válasza:
Pricold be fehér olajfestékkel, vagy dobd ki a mikrót. Vedd ekő a régi módszert. Vasfazék fedővel, egy kis olaj a vasfazék fenekére, szép fehér magyar "kakasaid" lesznek.A popkorn már ilyen barna és mérgező!
2014. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Luczian válasza:

Még soha sem hallottam róla, hogy valakinek sikerült volna az elfüstölt pattogatott kukoricát kifehéríteni.

Ne sajnáld!

Dobd ki!

2014. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Luczian válasza:

Amennyiben a mikró fehérítésére gondoltál... nem mindegy milyen belül a színe, ha működik?

Egyébként az AJAX karcmentes súrolók a legjobbak.

2014. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
fehérítővel
2014. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!