Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vetetek jó áron sötétítő...

Hol vetetek jó áron sötétítő függönyt?

Figyelt kérdés
Elég sok kellene-ezért nem mindegy hogy mennyiért és hol veszem. Tudtok valahol valamilyen jó forrást? Fejér megyében lakunk tehát még Budapest is szóba jöhet vagy az internet. Vidéki, romantikus stílusban gondolkodom egyenlőre...Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!

2014. dec. 5. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A házban, amit vettünk, fakult kartonfüggönyök voltak, ezeket anyagában szőtt selyemhatású (shantung) anyagból készült sötétítőre cseréltem le. A boltban a varrást is meg lehet rendelni. Flórián áruház mögött, a 10 emeletes panelház földszintjén, kis függönybolt.
2014. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az ikeában vettünk. Én szeretem ezeket a függönyöket, szerintem árban is jók, bár az az igazság, hogy más helyen is tudtam volna választani,pl. stefánia függönyszalonban (bács megyei vagyok, de asszem már Pesten is van üzletük) Diegoban is nagyon jók vannak, de iszonyú drágák. Tényleg hatalmas a választék, vannak gyönyörűek, de az igazi, súlyos, fénykizárós sötétítőkért, amit kérnek az rablás. Így maradt az ikea, annak a 10-15 függönnye, amit az egész világon viszont láthat az ember, de legalább jó minőségű, szép és jó áron van. (meg csak az alját kell felvarrni, vagy felvasalózni, nem kell még keríteni valakit drága pénzért, aki füleket/behúzót varr rá)
2014. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!