Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy ágynemű garnitúrát...

Vettem egy ágynemű garnitúrát nem olcsón. Amikor először benne aludtunk, mindenünket összefogta. Leáztattam ecetes vízbe jó sok ecettel, de második használatnál is mindenünket összefogta. Mit lehet még tenni vele, hogy ne kelljen kidobni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a mosógép szerinti legmagasabb hőfokon kimosom? Hátha belekapja a forró víz a színt az anyagba. Nem tudom mi az összetétele, a csomagolást kidobtam, de nem pamut. Ilyen susogós anyagavan, hűsít nyáron. Nem szatén, nem selyem!

#ágynemű #garnitúra #színengedő
2014. dec. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán 40 fokon kijön sztem, nem kell ahhoz magas hőfok. Én már szívtam meg úgy, h új cuccot dobtam a régi ruhák közé, s jól befogta.
2014. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így. 3-szor kimostam, majd az összes szín kiment belőle, de még mindig fogott. (Nem is értem hogyan, már nagyon kopott volt a harmadik mosás után) Én végül kidobtam...

Próbáld kimosni , hátha neked segít és nem kell kidobni. 90 fokban é nem merném, mert lehet, hogy összemegy és akkor már tuti kuka :-) Ha nem használ és továbbra is fog, simán vidd vissza oda ahol vetted!

(Én ajándékba kaptam, azért nem vittem vissza)

2014. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt simán visszaviheted garanciában.
2014. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is visszavinném.
2014. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem próbálkozz a magas hő fokkal, ha olcsó volt és ne tán nem vállik be akkor sem kell sajnálni, hisz olcsó volt.

A magas hő és a hosszú mosás segíthet.

Nekem is van egy piros gyerek huzatunk ilyen amikor új volt összefogta a gyereket ott ahol érte.

Kimostuk vagy 4 szer és már nem fogott igaz a színe nem maradt olyan élénk de utána már nem fogott.

2014. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!