Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most vásároltam lakást,...

Most vásároltam lakást, amelynek részét képezi egy VORTEX MS M1 A12HR típusú split klíma. A véleményetek érdekelne, van-e valakinek ilyen, mit lehet róla tudni? Illetve egy digitális használati utasítást keresnék róla, de nem találok sehol!

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eladó sem mondott semmit? Hol vannak a papírok róla? Én hasonlóan jártam a hőtárolós kályhával, de a neten kiderítettem, hol van a szervíze. Nagy nehezen az is kiderült, milyen típusú, le kellett mérni a hosszát. Végül felújította és kitisztította a szerelő, most tökéletesen működik.
2014. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ebben nincs használati utasítás.
2014. dec. 18. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki a szervízt, nézesd át, el fogja magyarázni a kezelését.
2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bikerr válasza:
Általában mindegyik klímának hasonló a használatija,ki-be,mód váltás,hőfok igény,venti fokozat,lapát mozgató vagy léptető,alvó mód,turbo mód,időzített ki és bekapcsolás, esetleg ön tisztító mód.
2015. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!