Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olcsón kárpitméterár...

Hol lehet olcsón kárpitméterárut venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Túl csicsás a lakásunk, de nincs pénz bútorcserére. Ezért arra gondoltam, hogy egyféle anyagból varrnék sötétítőfüggönyöket, és huzatokat a székekre, fotelekre, és még néhány bútorra.

De ahol eddig néztem, nagyon drágák az anyagok.


Tud valaki olyan boltot mondani, ahol olcsóbb termékek vannak, vagy gyakran van akció kárpitanyagokra?

Olyan is érdekelne, ha kosz vagy anyaghiba miatt lenne olcsóbb...



2014. dec. 12. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A 8.ker népszínház utcában(Blaha Lujza térnél) egymás mellett TÖBB textil bolt is van,kb vagy 6db is volt még pár éve. Itt meg kapsz mindenféle anyagot,körül kell nézni ezekben az üzletekben.
2014. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Népszínház utcát akartam ajánlani, és még a Lehel utcában (XIII. kerület) a BéTex.
2014. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erdemes lehet meg megnezni a terezvarosi textilaruhazat is a kiraly utcaban sok ronda dolog van de vannak szep anyagok is egesz olcson. Ha pedig nem tul hosszu tavra tervezel es a koltseghatekonysag fontos szempont, akkor erdemes megnezni az egyszeru lakastextil boltokban a vastagabb, strapabirobbnak tuno anyagokat(jo ha van benne egy kis muszal). Akar az ikea olcso vastagabb anyagait is fel lehet hasznalni ilyen celra ha mondjuk 3-5 eves idotartamban gondolkodsz.

Ha van meg kerdesed, irj nyugodtan akar privatban is, mert szoktam butorokat felujitani meg karpitozni, es lakberedezo vagyok.

Sok sikert az anyagkereseshez! :)

2014. dec. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!