Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Polcot csempére ragasztani?

Polcot csempére ragasztani?

Figyelt kérdés
Egy kisméretű, vékony ikeás üvegpolcot szeretnék feltenni a fürdőbe a tükör alá. Csak a fogkefét tartanám rajta, meg ilyen kis apróságokat, nem szeretném nagyon terhelni. Viszont fúrni nem tudok, mert nincs fúróm, és a főbérlő kívágna valószínűleg ha meglátja a lyukat. Valami tipp ragasztáshoz? Milyen ragasztóval tudnám felragasztani a konzolokat és hogy?

2014. dec. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó ragasztó, nekem több helyen (autóban és lakásban egyaránt) ezzel van rögzítve sok minden, évek óta tart. Többek között egy 80cm X 2 méteres tükör a fürdőben a csempére ragasztva. Három csík keresztben tartja a helyén több mint öt éve.


[link]

2014. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Esetleg olyanról nem tudsz, ami olyan mint a gyurma ragasztó? hogy a konzolokra tudjak tenni? :)
2014. dec. 12. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet kapni szönyegpadlóhoz kétoldalú ragasztószalagot. Igaz, hogy nem fehér, hanem mustárszínű, és olyan erős, hogy nem tudom, hogyan fogod leszedni, de én a fürdőszobaszekrény tetejét is evvel ragasztom a csempéhez (lábon áll), és teszek bele egy keskeny szaténszagot, hogy annál fogva le tudom majd szedni a csempéről, ha már nem kell.:)
2014. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kétoldali tükörragasztó is, az is tart.
2014. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2014. dec. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!