Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tehetném kicsit tiniseb...

Hogyan tehetném kicsit tinisebbé a szobám? Nagyon felnőttesnek és unalmasnak tartom. Bútrokat viszont nem cserélhetek mert csak egy hónapja lett kész.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. dec. 14. 14:46
 1/7 anonim válasza:
Szia. Festhetsz a faladra, szerezz plüssöket, egy vidám ágyterítő is feldobja a szobád. A függönyre szerezhetsz csiptetős lepkéket, madarakat.
2014. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2014. dec. 14. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 E2000B válasza:
Akár posztereket és képeket is kitehetsz a falra, tükörre, szekrényre.
2014. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél posztereket, pl. növények, állatok, zenekarok, stb. 2-5000 ft körüli árban több méretben is kaphatók. Az alap a mogyorószín és a barna, szines szőnyeget és szines mintás függönyt választanék, ez így nem felnőttes, hanem unalmas. Én fehér falakat örököltem, a szőnyeg lila lett, a függöny is lila mintás, az ágytakaró szintén, a falra poszterek kerültek. Egészen más lett a hálószobám.
2014. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet kicsit későn írok, de hátha tudok segíteni. Nekem amúgy bejön a szobád mert letisztult egyszerű és pont a kedvenc árnyalataim dominálnak. :) Szerintem keress youtube videókat mert így nehéz segíteni , hogy nem ismerem a stílusod, ízlésed, amúgy ha gondolod írj privit is szívesen segítek imádom a lakberendezést 19L :)
2014. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!Koszi!:) valamikor irni fogok!:)
2015. jan. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!