Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sínen csúsztatható könyvespolc...

Sínen csúsztatható könyvespolc. Hol lehet ilyet kapni vagy csináltatni?

Figyelt kérdés
Rengeteg könyvem van és ehhez elég kevés helyem. Olyan könyvespolcot szeretnék, amit egyszer egy újságban láttam. gyakorlatilag két könyvespolc egymás előtt, de az első sineken csúsztatható és így szinte ugyanakkora helyen dupla mennyiségű könyv elfér. nem tudom emnnyire érthető...:) Mi ennek a szakszerű neve és lehet valahol ilyet kapni?
2010. febr. 2. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ilyet anno egy am. vígjátékban láttam, a címére már nem emlékszem sajnos. Szerintem inkább csináltasd meg egy jó asztalossal, akkor éppen mm-re megfelelő méretű is lesz!
2010. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdemes olyanokat megkeresni akik speciális egyedi bútorokat gyártanak (jó referenciákkal), pl. lásd a képeket itt: [link]
2010. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!