Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobnátok fel ezt a...

Mivel dobnátok fel ezt a lambériás ablakot beugrót?

Figyelt kérdés

a nevét nemtudom pontosan bocsi

a hálószobánkban van (26éves lány vagyok, pasim 25)

Valami stílusos megoldást szeretnék, ami egész évben ott lehetne, nem kifejezetten ünnepi.

Poszterek, képek stb megoldásokat nem szeretnék,ebből már kinőttem.


2014. dec. 20. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 20. 13:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak a fehér lambériának megvan a praktikuma, visszaveri a fényt. Én inkább azt a gyermekded tapétát szedném le.
2014. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az le lesz festve, én a diszítésre kértem tanácsot,köszi
2014. dec. 20. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szép függöny az ablakra, ezt a gyermekrózsaszínt pedig levenném. A lambériát olyasmi színre festeném, amilyen lesz a függöny. Esetleg a fehér lambériára egy más színű lambériát tetetnék.
2014. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg festhetsz rá valami motívumokat hogy pofája legyen vagy csinálhatod a festését zebra csíkosra is például, az ablakra nyugodtan mehet egy szép függöny is.

Nálunk is van lambériázott rész, de nem így az ablaknál és a párom pirogravírozóval égetett bele különféle mintákat, de ehhez az kell hogy a lambéria festés mentes legyen, nálunk csak vékony pác volt rajta azt a párom lecsiszolta géppel és úgy égette rá a motívumokat, ami nagyon jól néz ki, és azt lakkozta le hogy szép és tartós legyen.

2014. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tennék oda semmit. Ha átfested a falat, akkor fessétek át a lambériát is. Nálunk halványsárga a fal, a lambéria (a plafonon) pedig vintage stílusú.
2015. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!