Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találhatnék olyan kezdő...

Hol találhatnék olyan kezdő lakberendezőt, aki ingyen vállalna egy kis konyha tervezést, meglepő, kreatív megoldásokkal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 17:42
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Sehol.

Ingyen senki nem fog dolgozni, még neked sem.

2015. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Ez aztán a pozitív hozzáállás. Valójában egyszer már találtam évekkel ez előtt, azóta már nem kezdő az illető. Talán ha itt olvassa egy kezdő lakberendező kedvet kaphat... Nemdebár?
2015. jan. 8. 18:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem új konyhát kell megtervezni, hanem meglévőt tunningolni és hack-elni, ez kimaradt.
2015. jan. 8. 18:02
 5/9 anonim válasza:
Mai vilàgba minden pénzbe kerül,ingyen senkisem dolgozik.
2015. jan. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval ingyen legyen. És alkalmazkodva a régi dolgokhoz. És szuper kreatív legyen. És meglepő.

Hát, akinek ekkora igényei vannak, és ilyen egóval rendelkezik, annak én semmi pénzért nem dolgoznék.

Egy kreatív lakberendező

2015. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vajon az miből jön le, hogy "ekkora" egóm van? Hát ez egyáltalán nem esett, jól, bár gondolom, hogy nem is azért írtad, hogy jobban érezzem magam. Hihetetlen, hogy segítség és ötletelés helyett csak fikázni, meg kötözködni, meg negatívkodni jönnek ide az emberek. Még szerencse, hogy már találtam is, mivel írtam az egyik legnagyobb lakberendezési blognak, úgy látszik nekik nem büdös a munka még ingyen sem. Azt hiszem, itt nem az én egómmal van a probléma. Tudjátok, azért, mert nincs pénzem, és egyedül nevelek gyereket, azért még nem kell igénytelennek lennem, és lehet próbálkoznom, és segítséget kérnem, és szerencsére vannak jó indulatú emberek, akik segítenek.
2015. jan. 9. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, másképpen kellett volna megfogalmazni a kérdést. Lehet a gyerekeket és a pénztelenséget is bele kellett volna fogalmazni. Mert azokat, akik szegénységük mellett igényesek, szeretem. Főleg akkor, ha ez szerénységgel és alázattal is párosul.

Te egy nagyhangú, arrogáns embernek tűntél szavaid alapján...

2015. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemmel az volt a célom, hogy ötleteket gyűjtsek, nem pedig az, hogy sajnáltassam magam. Mivel megoldódott szerencsére, a kérdést le is zárom. Köszönöm a hozzászólásokat, jó hétvégét mindenkinek!
2015. jan. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!