Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szoktatok interneten vásárolni...

Szoktatok interneten vásárolni? Használt vagy új terméket? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használt dolgot csak egyszer vettem (videójátékot), azzal nem volt semmi baj. Új dolgokat többször is vettem vateráról, ebayről meg egyéb magyar és külföldi online boltokból (parfümöt, memóriakártyát, könyvet, ékszert stb.), eddig mindig jól jártam, bár egyszer volt olyan, hogy sokáig kerestem valamit boltokban, és nem volt, aztán miután megvettem a neten, láttam a boltban, ráadásul 100 forinttal olcsóbban :)
2010. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg vaterán szoktam, eddig ékszert, mobiltartozékot, babaruhát vettem. Jó tapasztalataim vannak. De netes áruházból is vettem már digitális fényképezőt, azzal semvolt gond. Szóval eddig minden pozitív :-)
2010. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem, hogy csak babaruhát vettemeddig használtat, a többi dolog új volt.

(előző)

2010. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 titak ***** válasza:
elég gyakran veszek a Neten cuccokat és eddig nincs panaszom. Ja persze, mindig újat, és futárszolgálattal küldetem.
2010. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még sohasem rendeltem semmit internetről, nem hiszem hogy ezután máshogy lenne. :P
2010. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!