Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Divat meg a folyoso a lakasban...

Divat meg a folyoso a lakasban? Mit gondoltok? Egyaltalan mi celt szolgal?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még divat-e? De régen a teraszt és az előszobát helyettesítette, csak fedett és zárt volt.
2015. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz mint folyosó?

1. azt nálunk verandának hívták

2015. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nalunk ugy van, hogy bejovunk egy nagy eloszobaba, ahonnan megyunk a folyosora, ahol szinten 3 ajto van.
2015. jan. 15. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
1. A terasz az terasz mi köze a folyosóhoz. A terasz egy fedett tér a ház bejáratánál a folyosó pedig egyes ház kialakítások része. Ha pl nálam nem lenne folyosó a konyhából lehetne bemenni a fürdőbe vagy a wc-be. Az egyik szobából meg a kazánházba. Divat vagy nem a konyha ane nyíljon a wc-re.
2015. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem divat kérdése, hanem a lakás méretétől függ. Jó dolog, ha sok szoba van, mert így mindegyik külön megközelíthető.
2015. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát most hogy divat, nem divat, a közlekedésre mindig kell valamennyi hely házon belül. Sőt, alapvetően jó egy olyan kialakítás, ahol a nappali, és a szobák el tudnak szeparálódni, és nem egymást zavarva kell mászkálni ki-be. Vagy a wc, fürdő, egyebek is jobbak, ha folyosóról nyílnak, és nem bele egyenesen a nappaliba.


Sőt, ez a szobán keresztül megyek másik szobába dolog kifejezetten kényszer szülte megoldás, ami a nagy lakásos bérházak utólagos kis lakásokra való leválasztása miatt lettek olyanok amilyenek. De ez a bemész, előszoba, nappali és abból szoba dolgok sosem az igaziak, vagy inkább pároknak valók.


Persze cél, hogy egy kakásban minimális közlekedő, folyosó legyen, de pl ha nincs egy folyosó, akkor is "láthatatlanul" ott van a nagy előszobában a közlekedés útvonala.

2015. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem minden az előszobából nyílik, akkor azt valamin keresztül meg kell közelíteni. Ezt a célt szolgálja a folyosó.
2015. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Ha nem a folyoso lesz a kozponti rezse a haznak akkor okes.

De ezek a regi tipusos kockahazak ahol beleptel oldalt a hazba jobb kez felol 2 ajto: nappali, 2. szoba, bal kez felol etkezo amibol nyilik a konyhafulke, folyoson tovabb pedig furdo, a folyoso vegen meg meg valami tarolo resz. Vagy ezek felcserelve. Hat en utalom.


A haz kozepen vegigfuto folyoso szerintem odivatu.

2015. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem divat már de nézz meg egy új lakást és te is latod majd(legalábbis győr fele így van)

Amúgy ismerőseim is ezt kérdezték és most már a modernebb ötletet választotta amit szerintem a legtöbb cég megválaszol.

Pl én mindig egy céggel fölmérhetném a lakást.

2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!