Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan post-it, ami...

Létezik olyan post-it, ami nem csak az egyik szélén ragasztós, hanem teljes felületén? De nem olyan erősen, mint egy öntapadós papír, hanem csak annyira, mint egy post-it, azaz levehető.

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
És az miért jó? Egyébként nyomdában dolgozom, csak érdekel :-)
2015. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudnád levenni a tömbről.
2015. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
cimkézéshez kéne, de ha lifeg az egyik vége az nem jó, lehtne ez ragasztószalag szerű is, amit vágni lehet, vagy másképp is levehető
2015. jan. 15. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Eltávolítható etikett (többféle méretben, alakban, színben):

[link]

2015. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem ezt csak megtévesztően nevezték el, ha befőttes üvegre ajánlják, akkor az eléggé ragad
2015. jan. 15. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha igazán szükséged lenne rá, kipróbálnád.

Eléggé ragad, hogy ne essen le az üvegről, fáról, stbről, de nem ragad annyira, hogy ne lehessen nyom nélkül kézzel (áztatás, kapargatás nélkül) lehúzni róla.

De ha te sajnálsz a kipróbálásra 500 forintot és némi időt, hogy bemenj egy papír-írószerbe, akkor vegyél post-itet és vagdosd le a nem tapadó részét.

2015. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem papírra kell, ahogy a post-it-et is általában dossziéra, könyvlapra, stb. szokták helyezni, ezért kérdeztem, hogy post-it-hez hasonló van-e ami teljes felületén ragad
2015. jan. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!