Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SOS Hogyan lehet eltávolítani...

SOS Hogyan lehet eltávolítani a kétoldalú ragasztót? Már kipróbáltam, amit lehetett.

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam hajszárítóval melegíteni, óvatosan lemosni, de egyik sem működik. Elvileg leszedtem a ragasztót, de a nyoma ott van, sötétebb, mint a rendes fal színe és ha hozzá érek ragad is. Ami fontos, hogy tapéta szóval valami kíméletes megoldásra lenne szükségem és nincs mód az adott rész kicserélésre. Nagyon sürgős lenne! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 20. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Olyan teljesen kíméletes módszer szerintem nem létezik.


Én azt csinálnám, hogy fognék egy flakon lakkbenzint vagy bármilyen benzint, rászorítanék egy rongyot a szájára, megbuktatnám egy pillanatra, aztán a rongy benzines részével hosszában végigtörölném a csíkot. A rongy egy pontjával csak egyszer törölnék, hogy ne kenjem össze a tiszta részt.

Ha felázik esetleg a tapéta, akkor várni kell, hogy megszáradjon.

Ha van még esetleg maradék tapéta, akkor szükség esetén rá lehet húzni az adott részre.

2015. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!