Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék festeni a falamra,...

Szeretnék festeni a falamra, milyen festék lenne alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Idézetekre gondoltam, és úgy tudom, hogy az akril festék megfelelő erre. Később át lehet majd festeni, ha feketét használok?

2015. jan. 25. 09:08
 1/3 anonim válasza:
Akrilfesték igen, megfelel, maximum attól félhetsz, hogy ha víz éri elkenődik. Feketét is át lehet festeni, de azt inkább a falad eredeti színével (falfesték), és talán több rétegben is, hogy biztosan ne látszódjon.
2015. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én rajzokkal akarom díszíteni a szobám falát, kemény lapra megrajzolni, majd bevonni olyan cuccal, mint a lakcím igazoló papíron van. :)


ezt annyiból jobbnak találom, h átfestés esetén csak le kell venni, és nem vész kárba, de ahogy érzed, most tényleg csak a segítőkészség vezérelt, h leírjam ezt, mert én korábban festettem a falamra, és most valszeg bukni fogom azokat, mert festés lesz.

2015. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veró2003 válasza:
Én a hippi korszakomat élem ezért egy csomó virág,csillag,meg egy nap is lesz a falamon,ezért megkérdeztem egy boltost és azt mondta hogy akár a vízfesték is jó minták festésére. De vannak 1 literes festékek falfestékek is.:)
2015. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!