Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ehhez a laminált padlóhoz...

Ehhez a laminált padlóhoz milyen falszín illik?

Figyelt kérdés

[link]


a képen látható padlóhoz illene szerintetek zöld színű fal? (Polifarbe H60-ra gondolok)

Ha nem,akkor milyen színt ajánlanátok?


2015. jan. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem igazán jön össze a két szín együtt.


Alapvetően a fehéret mondanám, de ha mindenképpen színes falat szeretnél, akkor én inkább világoskékben, esetleg türkizben gondolkodnék.

2015. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem se jönne be a zöld szín!


inkább max fehér,világos bézs, esetleg 3 fal fehér, és 1 fal lehetne csak más színű(valami nagyon halvány natúr szín,vagy lehetne az egyik falon dekortapéta!)

2015. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ehhez a zöld falhoz milyen színű padlót ajánlanátok?
2015. jan. 31. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Például. Szerintem zöld falhoz mindenképpen ilyen természetes, barnás fa színű parketta illik csak.


Mondjuk én speciel fehér fal párti vagyok. Textilekkel, kiegészítőkkel remekül színessé lehet tenni a szobát fehér falszín mellett is. Ellenben ha megunod a színét, sokkal olcsóbb mondjuk új függönyt venni, mint újrafestetni. Szerintem. :)

2015. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem valamilyen tölgyet használjatok. Mindenképpen sötét színű fát szoktunk ajánlani. Nekem ez végül is személyes szimpátia alapján van, de a kollégák is kivétel nélkül sötét színű padlót ajánlanak zöld/kék falhoz.

pl.: [link]

2015. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!