Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy gáz van! Égett, én mit...

Nagy gáz van! Égett, én mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van, hogy lett egy égési nyom nővérem szőnyegén... Hogy lehetne azt eltüntetni/kicsit láthatatlanabbá tenni??Sürgőőőős!!

2015. febr. 9. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rá egy bútort.

Vegyél újat.


Te csináltad? Hajaj...

2015. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
muhahahaha
2015. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
szarj oda, nem fog az égéssel foglalkozni
2015. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
12%
Ecetes ollóval vágd körbe...
2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt onnan a büdös életbe nem fogod tudni eltüntetni.
2015. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jajj :(
2015. febr. 11. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora lehet az égési nyom? Ha kicsi akkor egy borotvapengével megkaparhatod a felületét ami eltünteti a fekete égésnyomokat.Ezután körömkefével bolyhosítod a szőnyeget majd annak rendes kitisztítása. A borotvapengét ne mélyeszd bele a szőnyegbe csak a felületen kapargassál vele!
2015. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy cigaretta parazsa esett rá a szőnyegre, és egy pici folt lett rajta, vagy a forró vasaló égette ki? Nem mindegy mi történt vele? Leírnád?
2015. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

háát... az elég kínos, tök idiótának érzem magam...

Tehát: az történt, hogy megpróbáltam azt, hogy leégetem a papír szélét(ami tök jól néz ki)...egy zsepivel. És leesett az égő zsepi... kb. akkora a folt, mint egy felnőtt ember tenyere. ne írjatok pls olyat, hogy mennyire hülye vagyok, mert tudom. tudom, hogy az vagyok. köszönöm

2015. febr. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!