Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » EBay-ről Led szalagot rendelt...

D.Zoli86 kérdése:

EBay-ről Led szalagot rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

Üdv gondolkodok led szalagos világításon de jó lenne minél olcsóbban. Van valakinek tapasztalata ebayen rendelt led szalagokkal? Minőség, ár érték meg hasonlók?


Válaszokat köszi előre is.



2015. febr. 10. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendeltem már nem is egyet. Ugyan azt kapod meg itt is boltban, csak más csomagolásban, 3x-os áron.
2015. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Ezek szerint te tapasztaltabb vagy, akkor még annyit hogy RGB vezérlőnek milyet érdemes rendelni? Én infráson gondolkodom őszintén szólva.
2015. febr. 11. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem ilyenek vannak:

[link]

ha nem 24 akkor 44-es távirányítóval, építettem már be autóba, meg több helyre, rá kell tartani a távirányítót és úgy. Ezeket nem tudom annyira melyik infrás melyik nem, amit linkeltem az elvileg az. Van még rádiós is elvileg, de olyat még nem láttam, nem tudom hogy működik nekem, meg akiknek beépítettem jók ezek az infrások, jó helyre kell tenni, a vevőjét, a többi már csak kábelezés kérdése.

2015. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!