Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? Milyen szín a divat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában az erősebb szinek dominálnak.Mint a lila vagy a kék.De nagyon menő most a narancssárga is.Én biztos narancssárgát választanám.Az öcsémnek a szobája zöld és világosabb zöld foltos,de nagyon jól néz ki.
2008. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A miénk narancssàrga,nagyon jol mutat,bàrki bejön,megcsodàlja,nagyon keleties,meleg hangulatot àraszt
2008. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
ne a divat alapján válaszd ki a szobád színét, hanem hogy miben érzed jól magad!
2008. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ööö, ha most mittomén a zöld lenne a divat, zöld lenne a szobád, de jövőre mikor kimegy a divatból a zöld, akkor átfested az aktuális divat szerintire? Vedd figyelembe mi illik a bútoraidhoz, milyen környezetben érzed jól magad. Ne divatozzunk már ebben is könyörgöm..
2008. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát NÁLAM örök 'divat' a napsárga.. nekem ilyen a szobám, mindig világosságot, vidámságot érzek benne. De van, akinek a sötétebb szinek jönnek be. Ez egyéntől függ, nem divattól...
2008. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam a bordó a favorit,csomós fenyő bútorral.nekem a konyha ilyen de bele vagyok szerelmesedve...
2008. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Te majom, másoktól kérdezed meg hogy milyen szín tetszik neked? Te mindig a trendnek élsz? Próbálj meg egyszer saját gondolatokat kieröltetni a fejedből...
2008. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szinek hatnak lélkre , minden színnek van rezgés tarománya: Én fiam narancssárgásr meszelte szobát nagyon hangulatos, narncssára függönyöm mint ha sütne nap. hálónk Mályva lila és rózsszin

Nappalit nem tudtam eldönteni mert az sötét szoba nagy a fa árnyékolhja , de llehet zöldre , csak én zöldet nem szertem, pl ruhában sem.Viszon piros sötés és élinlkit zöld rózsaszin nyugatat, rezgésük miatt

is. Én az mondom nem divat hanem amiben jól érzed magad,

2008. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

szeretnék gratulálni az egyéniségedhez... Mázoltasd feketére, az mindig trendi és mindenhez illik... Pfff...


(Válaszd azt a színt, amiben legjobban érzed magad. Sosem rossz választás a fehér fal, sok képpel és személyes holmival.)

2008. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem halványbarna a szobám+leopárd kiegészítők vannak benne.leopárd láw(L)
2009. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!