Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Venni szeretnék egy felfújható...

Ice-ozsé kérdése:

Venni szeretnék egy felfújható "kanapé ágyat" mennyire kényelmes, tartós és egészséges?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy felfújható ágyat.

Mennyire tartósak és kényelmesek ezek a dolgok?

Igaz ezek már nem azok a régi felfújható dolgok, amik puhák voltak...

Egy ismerősömnél láttam, eléggé keményre fel lehet fújni, tehát szerintem nem okoz gondot a kényelem.

De hátha vannak itt tapasztalt emberek akik már vettek ilyet.

[link]



#matrac #felfújható ágy #felfújható kanapé
2015. márc. 14. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában nem sokáig tart, hamar elkezd engedni, illetve könnyen kilyukad.


Szerintem nem éri meg, hacsak nem fér bele, hogy esetleg évente egy-keettöt vehetsz, ha tényleg használni is akarod.

2015. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ágy formában volt ilyen egyetemista koromban vendégágynak az ismerősök számára, vagy táborozáskor használtam.


Nem puhák, elég keményre fel lehet őket fújni, viszont nagyon ronda, idegesítő minden használat után leereszteni és eltenni, ha pedig nem, akkor pár naponta fel kell fújni mert puhul.

Ami viszont nagyon-nagyon idegesítő az az, hogy recseg-ropog, nyikorog alattad amikor alszol.

2015. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!