Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Adnátok ötleteket? Gyerekszobá...

Adnátok ötleteket? Gyerekszobát szeretnék kidekorálni mindenféle mesefigurával. De nem tudom hogy legyen, mert ha egyszer megfestem, akkor nem akarom eltakarni bútorokkal.

Figyelt kérdés
Hogy rakok akkor fel polcokat például? Ti hogy csinálnátok? Arra gondoltam, hogy egy vagy több képet festek fel, szóval nemcsak 1-1 szereplőt. Mondjuk réttel, felhőkkel, de így hová tegyek polcokat?
2010. febr. 16. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
először azt tervezd meg, hogy hova szeretnél bútort, polcot stb. és a kimaradt helyre tervezd oda a festést.
2010. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért fested? Lehet kapni készen mesefigurákat, olyan gumis-féle anyagból(Hamupipőke,7törpe,Tom&Jerry stb..)..Igaz h nem tudom h drága-e, de csakjobb nem ha simán felragasztod..?
2010. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét válasszal egyetértek. Először tervezd meg, hogy mit hova akarsz tenni, és tényleg nagyon klassz falimatricákat lehet kapni.

Ezen kívül: diavetítővel kivetíted a falra az ábrát, átrajzolod, majd kifested.

Ha felhőket akarsz, akkor a plafonra tedd, hungarocelből kivágod, befested különböző színűekre. Az esőfelhőbe még vastag kék cérnát is fűzhetsz, ami lecsüng és olyan, mintha esne az eső :)) A plafonra mehet még: napocska, bolygó pl.

2010. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ez a felhő nagyon jó ötlet. hogyan mivel lehet a falra rögzíteni?
2010. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mivel szinte súlya sincs, ezért a dekor ragasztópisztoly megfelel. Fölösleges nagyon erős ragasztót használni.
2010. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. De ha megtervezem először a polcok helyét, meg ugye a többi bútor helyét, és úgy festem ki a megmaradt részt, akkor lényegében később már nem tudom átrendezni a szobát. Akkor úgy marad következő festésig mondjuk 5 évig. Ezt ezért nem akarom. Festésnél a diavetítős megoldást fogom alkalmazni, ezt már eldöntöttük. Már azon gondolkodom, hogy lehet csak a fal közepétől kéne festeni a mennyezetig, alul meg nem zavarnának a bútorok. Nem tudom:((
2010. febr. 16. 11:20
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát így van, nem tudod átrendezni, ezért kell előre tervezni. Ha úgy érzed, hogy még változtatni akarsz a szobán később, akkor addig ne fess a falra semmit.
2010. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Én fehér falat hagytam, és itt vettem fali matricákat. Igaz, hgoy kicsit meg kellett ragasztóznom, nem maradt úgy fent ahogy kellett neki, de gyönyörű lett vele a szoba.

[link]

2010. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
El is hiszem hogy szép lett a szoba ezekkel a matricákkal. Adott néhány jó ötletet az oldal, köszi.
2010. febr. 16. 17:26
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt találsz Micimackós szobát, fákkal, dombokkal, felhőkkel: [link] (saját munkáim)

2010. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!