Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Talaritasi eszkozok tarolasa,...

Talaritasi eszkozok tarolasa, hol?

Figyelt kérdés

Hol tartjatok a felmosovodrot,seprot,lapatot,pokhalozot,porszivot?

Ciki,ha a wc ben?


2015. ápr. 1. 14:18
 1/6 anonim válasza:
Manapság a legtöbb városi lakásban nincs külön tároló, így általában a wc-ben, fürdőszobában tartottam a felmosót, lapátot. A porszívót, egyebeket próbáltam valami szekrény mögé-fal közé besuvasztani, dobozban, kisszekrényben tartani (attól függ hol milyen lehetőség volt) mivel azokat vizes helyekre nem szívesen tenném.
2015. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Porszívó a gardróbban.

Vegyszerek a fürdőszobai polcon, illetve a mosási és mosogatási szerek a konyhaszekrényben a mosogató alatt.

Seprű, felmosó és felmosóvödör a fürdőszobában a wc mogött.

2015. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És amíg otthon laktam:

Porszívó és vegyszerek az előszobaszekrényben, Portörlős szivacsok, rongyok a felmosóvödörre tett tálban. Mindez a fürdőszobában a mosogató alatt/mellett volt. Pár darab vegyszer a wc-ben egy felakaszthatós polcon volt.

2015. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a nyeles felmosókra,seprőre,vödörre, ilyenekre gondoltam.A vegyszerek, stb az a fürdőpolcon,ill. mosogató alatt nálunk is...
2015. ápr. 1. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a felmosót és a vödröt a fürdőszobában tartom, a porszívót a beépített szekrényben, a partfist, lapátot, pókhálózót, van egy picike spájzom, ott.
2015. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felmosó, seprő, lapát a fürdőszoba sarkában van, porszívó a gardróbszekrényben, dobozban, tollseprő is ott, a tisztítószerek a mosdó alatti fehér szekrényben, ilyet lehet kapni, elemes bútor. Pontosan illeszkedik a mosdóhoz.
2015. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!