Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezem be a szobámat?...

Hogyan rendezem be a szobámat? Hogyan dekoráljam fel a szobámat? Hogyan takarítsam ki alaposan? ( légyszí lépésről lépésre írjátok le! )

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem rá hogy a szobám unalmas meg, elég gyerekes.

Kiszeretném diszíteni hogy lehessen tudni hogy ez egy tini szobája.

15/L



2015. ápr. 11. 22:42
 1/4 anonim válasza:
Fuuu, majd holnap írok :) Addig összeszedem a gondolataimat, meg itt hagyok egy válaszszerűséget, ne felejtsem el. :)
2015. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi XD

Akkor várom. :DD

2015. ápr. 11. 23:53
 3/4 anonim válasza:

Szia! Ezen az oldalon sok hasznon dolgot találsz takarítással, dekorálással és díszítéssel kapcsolatban: [link]

Szerintem amúgy ha egy kicsit fel szeretnéd újítani, akkor jó ötlet a szőnyeg csere, vásárolhatsz már viszonylag olcsón klassz díszpárnákat is, néhány szobanövény, vagy szép virágok is sokat dobnak rajta, esetleg valami fali kép, amit akár te magad is festhetsz. Vagy kollázst is rakhatsz a falra újságdarabokból, meg fényképekből. Ha nem futja a keret új bútorokra, akkor akár te magad is megkísérelheted azoknak a felújítását. Átfested, lelakkozod stb. A neten már sok ilyen oldalt és videót találsz ami ezzel foglalkozik, és mindjárt itt a nyári szünet is. Az ágyadra rakhatsz valami kreatív/dizájnos ágytakarót. A sok kis csecsebecsét pedig tedd bele dobozokba, vagy pedig ajándékozd el, azt amire már nincs szükséged. Ilyen tárolódobozokat lehet kapni az ikeában viszonylag megfizethető áron, de akár te is tudsz készíteni cipősdobozokból úgy, hogy bevonod csomagolópapírral, vagy lefested stb. [link]

Szerezz be hangulatlámpákat, pl.: lávalámpát, vagy ami neked tetszik, mert ezek is nagyban hozzájárulnak a szoba szépségéhez. Egyébként így elég nehéz segíteni, hogy semmi nem tudunk a szobádról, vagy, hogy mennyit szeretnél rá költeni, vagy csak DIY dolgokra vagy kíváncsi stb. Meg egyáltalán nem tudom, hogy min szeretnél változtatni pontosan. Amúgy itt az IKEA honlapja, ezt is nézegetheted, mert sok inspiráló, és ötletadó dolog van, és hátha meg tetszik valami. :) [link]

2015. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2. vagyok, és most jutott eszembe, hogy a parafatábla is milyen jó ötlet. Itt van néhány kép: [link] Amúgy lehet, hogy időközben még jutnak eszembe dolgok és akkor írok. :D
2015. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!