Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Feng Shui lakberendezéssel...

Feng Shui lakberendezéssel kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Otthonteremtés előtt állunk, hívnék egy szakértőt mondja el mit hova kellene rakni. Rákerestem a neten, de a szakértők véleménye nem egyezik bizonyos dolgokról, tárgyakról. Honnan tudhatom hogy melyik szakértő a "jobb"? Volt akinek bevált az efféle átrendezés?
2010. febr. 20. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan egyezne a véleményük mikor ócska szélhámosság az egész. Pont délután láttam a TV-ben, nevetséges volt.Pénzkidobás az ablakon.
2010. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 titak ***** válasza:
0%

Hülyeség az egész!!!

egy példa:

"A feng-shui egyik legalapvetőbb eszköze a tükör, amely egy sor problémát orvosol. A ház külső falára akasztva például eltéríti a forgalmas út vagy a kellemetlen szomszéd felől érkező negatív csít, azaz negatív életenergiát."

kérdés:

Mekkora is legyen az a tükör? Mint a fal, vagy mint a ház?

Es ha a tükör elé állok akkor mi lesz velem? Dupla adagot kapok a szomszédból, vagy láncreakci?

ba lépek a tükörrel és felrobbanok?


Szerintem a tükör nem ver vissza semilyen energiát kivéve a fényt, ha azt energiának lehet nevezni.

2010. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak divat,amit sokan a haszonszerzés miatt kihasználnak.Nekem azt mondta egy "szakértő,"hogy rossz helyen van az ágyam.Ha nem teszem máshová,beteg leszek,lehet hogy rákos egy-két éven belül.Ez 20 éve volt,és makkegészséges vagyok.Még influenzás sem szoktam lenni.
2010. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat olvastam erről, de csak idegességet okozott az egész, mert folyton azon agyaltam, hogy milyen színű legyen a szoba, mit hova tegyek és "jaj, akkor most rossz lesz az egész", plusz amit én fekete-fehérre álmodtam meg, arra a f.s. szerint rózsaszín passzolt volna.

Itt kidobtam a könyvet és jött a fekete-fehér.

Viszont a rendrakás részt nagyon érthetően és jó ötletekkel magyarázta el, az tetszett. Hogy miért károsak a lomok a lakásban.

2010. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
könyvem még nincs, mert abból is van ezer féle és azt sem tudom melyik lenne hasznos :(
2010. febr. 23. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én berendeztem fengshui szerint, nekem bejött. de rengeteget olvastam utána mielőtt belevágtam.
2010. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neten olvastál utána vagy könyveket vettél?
2010. máj. 4. 18:09
 8/10 anonim válasza:
ha ilyen buta vagy h elhiszed h ettöl beteg lehetsz, akkor meg is érdemled a sorsodat
2010. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

könyvtárból kölcsölönztem ki a legújabb könyveket, amit most venni lehet. nem tudom már mi a címe. bele kell nézni, piros, kemény borítású. értelmesen logikusan elmagyaráz mindent ezzel kapcsolatban, és külön kategorizálja a tanácsokat is.

érdemes elolvasni. ha mást nem, sokkal de sokkal harmonikusabb lehet a környezeted, ami bevonzza a pozitív dolgokat az életedben.

2010. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Feng Shui :D whehehehe!


Inkább tölts le egy pályaszerkesztőt a Doom-hoz. Olcsóbb és hasznosabb.

2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!