Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Dekorációs ötletek?

Dekorációs ötletek?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztem el egy 1 szobás lakásba és annyira üres a szoba fel szeretném dobni különböző dekorációs kellékekkel, de nem nagyon van ötletem. A legközelebb hozzám, a feng shui, ezoterikus stílus áll, tehát gyertyatartókra, mécsesekre gondoltam, fali polcokkal, szélcsengő, álomcsapda stb.. tudnátok még ötleteket adni? Valamint a függönybe is szeretnék valami hasonló stílust belecsempészni a falszíne barackvirág és a karnis két sínes, tehát lehetne egy sima függöny, meg valamilyen baldachin még. Vagy az már nagyon sok? Esetleg hogy tudnám megoldani? sok az üres falrész ötletek esetleg, hoyg polcokon kívül mivel lehetne még feldobni?
2015. ápr. 21. 14:47
 1/1 ahihihi23 válasza:
Szerintem a növények, pl egy bonsai,v citromfa, faliképek, ill poszterek, vagy valami egyszerű dísztárgy, pölö 3 fehér, piramisszerűen egymásra rakott kő dobná fel a házad!
2015. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!