Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik az az illatositó...

Melyik az az illatositó amelyik állandó illatot biztosit vagy sűrűbben permetez?

Figyelt kérdés

Olyan illatositot keresek ami sűrűn permetez vagy állandó illatot biztosit. 40 nm konyha+nappali.

Van egy ami 20 percenként permetez de kb 1 percig érezni.

Anno régen voltam vendégségben és annyira jó volt, folyamatosan kellemes illat volt a lakásban azt hiszem konnektoros volt, de nem tudom milyen.

Melyik a legjobb?


2015. máj. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A konnektorba dughatóak állandóan adják az illatot. Viszont azt vedd számításba, az állandó illatot egy idő után megszokod és nem érzékeled. Viszont, ha kimész és újra bemész, ismét érzed.
2015. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak a toalettekbe tettem illatosítót, ezekbe mozgásérzékelőset vettem. Teljesen felesleges például, hogy valahol egész éjszaka illatosítsak, vagy 20 percenként illatot permetezzek, amikor mindenki alszik.

Egy mozgásérzékelős akkor illatosít, amikor valaki belép a toalettre, és felkapcsolja a villanyt.

2015. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... és vedd figyelembe, hogy ezek az illatosítók nagyon allergének...
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben értem.

És esetleg valami tüdőbarát módszer? :)

2015. máj. 28. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor influenzás, ködös getva idő van és úgy leszorítja télen a szomszédok kéményének a füstjét, hogy nem érdemes szellőztetni, akkor illatmécsesben kubeba olajat szoktam cseppenteni, és azt párologtatom. Nagyon kellemes citrusos illata van, és állítólag a levegőt is kíméletesen fertőtleníti.
2015. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!