Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen legyen a...

Szerintetek milyen legyen a szobám színe a zöld után?

Figyelt kérdés

Jelenleg zöld a szobám, ami 3 éve lett befestve,

és azért is gondoltam, hogy már érdemes lenne újra befesteni, mert ami most van az polifarbe platinum hunyorzöld! A szoba egyébként 4 négyzetméter, és az ablak, sem túl nagy rajta, így amikor ilyenre lett festve már akkor látszott, hogy ez kicsit sötét!

Még egyszer ugyan ilyenre nem akarom befesteni, mert már kicsit unalmas lenne, és amúgy is tényleg sötét volt, mondta már valaki, hogy fessük akkor világosabb zöldre, de arra nem szeretném!

Viszont sárgára, semmi féle képpen nem szeretném, mert az nagyon nem tetszik szobába, és a pipacspiros is nagyon sötét lenne!

Szerintetek melyik lenne még jó!

Egyébként itt egy kép a szobáról: [link]



2015. máj. 27. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a berendezést nem ismerem, ezért javaslom, hogy itt nézelődj, hogy melyik szín hangulata tetszik: [link]
2015. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fesd bézs színűre, vagy capuccino.
2015. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! a válaszokat majd még átgondolom!
2015. máj. 27. 17:23
 4/5 anonim válasza:
Nekem körömvirág színű a szobám (kb.a képen az 5.szín) én nagyon szeretem,másoknak is tetszik,mindig megdicsérik a vendégek,hogy milyen szép a színe:D
2015. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Habos kakaó

[link]

Nekünk is ez van az egyik szobàba.

Világos és gyönyörű!

2015. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!